Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ve artık evlisin

ve artık evlisin Empty ve artık evlisin

Mesaj  ayşegül Salı 17 Mart 2009, 20:27

Ve artık Evlisin
Evet...Ve artik evlisin.Affet beni Üzüm bakislim dügüne gelip ,seni tebrik edemedim.Gelseydim biliyorum susmazdi arsiz gözlerim, simdilerde nasil inadina suskunsa o gece inadina konusurdu yesillerim.Belki bilmek istersin diye söylüyorum "Seni özledim"...Iste Hicbirzaman yollanilmayacak bir mektup daha sana, hicbirzaman okuyamayacagin bir mektup daha, oysa duymak istiyormussun, beni soruyormussun ese dosta...Olur ya belki birgün ,yillar sonra yüregimden taaaa buralara ,sevda küpüne sicrayan sevgimi okursun bu satirlarda, o an gözlerin dolsun sevgilim, bir inat ugruna harcadigin 1 yilimiz hatirina gözlerin dolsun, simdi mutsuzmussun dilerim ozaman mutlu olursun...Seni seviyorum Üzüm baskisli cilgin tegmenim...Icimde belki okursun umuduyla yazdigim su satirlari senin duymaktan asla bikmayacagini söyledigin o iki kelimeyle noktaliyorum Bitanem...Seni seviyorum...Seni hala seviyorum...Ve her aksam günesinde gözlerini ariyorum...

ayşegül
Ballık Sevdalısı
Ballık Sevdalısı

Kadın Mesaj Sayısı : 70
İş/Hobiler : hobim köyümü sevmek
Kimim:Lakap/Sülale : çiçeğin torunu