Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kasabamızın Nüfusu Hakkında

Kasabamızın Nüfusu Hakkında Empty Kasabamızın Nüfusu Hakkında

Mesaj  Abbas ÖZTÜRK Salı 14 Nis. 2009, 09:58

Sevgili BALLIK KASABASI HALKI ülkemizin her tarafında olduğu gibi kasabamızdada seçimler bitti belediye başkanlığını kaybeden eski belediye başkanımız sayın Mehmet ERGÜN' e hizmetlerinden dolayı teşekkür eder Yeni belediye başkanımız Hamza ÖZTÜRK'e hayırlı olsun der başarılar dilerim geçmiş geçmişte kaldı artık bundan sonra önümüze bakmanın tam zamanı diyorum ben öncelikle Kasabamızın köy olmaması için kasabamızın nüfus sorununu çözülmesi gerekir diye düşünüyorum adrese dayalı Nüfusa göre 10.04.2009 CUMA GÜNÜ TUİK'in AÇIKLADIĞI RAKAM KASABAMIZIN NÜFUSU.. 1.146'dır.Yeni belediye başkanımızın öncülüğünde organize bir çalışma ile Kasabamız halkından olup ülkemizin bütün şehirlerinde memur olarak çalışan veya emekli olmuş kardeşlerimiz var kasabamızda ikamet edenler veya başka şehirlerde yaşayanlar hep birlikte kırgınlıkları,dargınlıkları tartışmaları bir tarafa bırakıp kasabamız için hep birlikte elele verip çalışarak kasabamız nüfusunu 2000 üzerine çıkarmalıyız. Bence kasabamıza yapılacak en büyük hizmet budur.atalarımız ne demiş BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR. Bizde kasaba halkı olarak birlik beraberlik içinde olursak bunu başaracağımızdan eminim kasabamız için bütün ballıklılara sesleniyorum iş işten geçmeden bütün kasaba halkı olarak taşın altına elimizi koyma zamanı gelmiştir.İnşallah herkes üzerine düşen görevi yapar herkese saygılar ve selamlar...

Haydi ballık kasabası halkı uyuma uyan artık
Her Şey Ballık için
Ballık İçin El Ele

10.04.2009 tarihinde cuma günü açıklanan adrese dayalı nüfus bilgileri.
tıkla bak.
http://www.afyonhaber.com/?sayfa_id=1&haber_id=5752&h_k_id=2
Abbas ÖZTÜRK
Abbas ÖZTÜRK
Ballık Sevdalısı
Ballık Sevdalısı

Erkek Mesaj Sayısı : 6
İş/Hobiler : memur
Kimim:Lakap/Sülale : karamıstığın torunuyum

- Similar topics